19.06.2019
Enstitü Müdürlüğümüz TORSEB Etkinliklerinde Yerini Aldı
 
        12-16 Haziran 2019 tarihleri arasında Ormancılık Sektörünü buluşturan, TORSEB (Türkiye Ormancılık Sektörü Buluşması) etkinliklerinde Araştırma Enstitü Müdürlüğümüz de yer almıştır. Orman Genel Müdürlüğü yerleşke alanı içerisinde düzenlenen ve Ormancılık sektöründeki birçok alanı buluşturan bu etkinliklerde Enstitü Müdürlüğümüz standında; araştırma çalışmaları kapsamında yapılan Islah Çalışmaları, araştırma projeleri, tanıtım posterleri ve teknik bültenler, gelen ziyaretçilerin bilgilerine sunulmuştur.

 

        Enstitü Müdürlüğümüz standını ziyaret eden Sayın Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ, Sayın Bakan Yardımcımız Akif ÖZKALDI, Sayın Genel Müdürümüz Bekir KARACABEY, Sayın Personel Genel Müdürümüz İrfan İÇÖZ, Sayın Bursa Milletvekilimiz Zafer IŞIK, Sayın Antalya Milletvekilimiz İbrahim AYDIN, Sayın Konya Milletvekilimiz Ahmet SORGUN,  Almanya Büyükelçiliğinden Gıda ve Tarım Müsteşarı Dr. Peter BOHLEN, Sayın Genel Müdür Yardımcılarımız, Değerli Daire Başkanlarımız, Orman Bölge Müdürlerimiz ve Kıymetli Misafirlerimiz bizleri onurlandırmıştır.

 

          Uygulama Çalışmalarının bilimsel mutfağı olan Enstitü Müdürlüğümüzde yapılan Islah ve araştırma çalışmaları, kıymetli misafirlerimize ve değerli ziyaretçilerimize anlatılarak yapılan projeler hakkında bilgiler verilmiştir.​​


Yazdır